סלונים - מערכות ישיבה ורהיטים מעוצבים לבית

ריפודים

ריפודים

ריפודי בד וריפוד סינתטי
גם בגזרת הבדים יש אפשרויות רבות. שניל למשל הוא בד מבריק עשוי חוטים סינתטיים ארוגים בשילוב עם סיבים חזקים אחרים ומזכיר מעט קטיפה. ריפוד עשוי כותנה הוא רך מאוד אך רגיש לכתמים ועלול להתכווץ ולדהות. בד אלקנטרה מזכיר מאוד את הזמש, אך עשוי מסיבים סינתטיים ויחסית קל לשמור עליו. אפשרויות נוספות לריפוד הן ויניל או חומרים דמויי עור, שהם בדרך כלל יותר עמידים מבדים ויש יותר אפשרות לשחק איתם מבחינת צבעים ודוגמאות. עם זאת, הם פחות נעימים למגע ובעלי מראה יוקרתי פחות מהאלטרנטיבות האחרות.
שיקולים בבחירת מערכת ישיבה
כיוון שמערכות ישיבה נשארות למספר שנים ומהוות הוצאה כספית לא קטנה, יש לבחון מספר שיקולים בעת הקנייה:
מהו גודל הבית? לא תרצו שמערכת הישיבה תהיה מסיבית מדי עבור הסלון וגם לא קטנה מדי. לוודא שהפרופורציות נכונות.
האם יש ילדים קטנים? כדאי לבחור בחומרים שיהיו עמידים בהתאם לתנאי המחיה בבית, כך שאם יש לכם ילדים עדיף להימנע מריפודי בד למשל, שסופגים כתמים בקלות.
מה תכליתה של מערכת הישיבה? האם היא מהווה סלון לאורחים או בחדר משפחה?
מה התקציב שלכם? כיום ישנן כל כך הרבה אפשרויות ואפשר למצוא גם סלון עור במחירים סבירים, אבל בכל זאת את החיפושים כדאי להתחיל עם טווח מחירים כלשהו עליו תחליטו מראש.
נוחות! הכי חשוב לבחור בסלון שיהיה נוח וכיף לשבת בו.
אקססוריז
ניתן לרכוש גם אביזרים נלווים למערכת הישיבה החדשה שלכם: אפשר להוסיף הדום או שולחן קפה, כריות נוי ואפילו איזה שטיח גדול ומרשים. פריט אחד קטן יכול להוסיף המון למראה הכללי, אבל גם לא כדאי להוסיף יותר מדי על מנת שלא להאפיל בטעות על יופיו של הסלון החדש שלכם. אם אתם רק מחליפים את סלון הבית מבלי לשפץ או לעבור דירה, רצוי שתתאימו את מערכת הישיבה לעיצוב הקיים בבית. ודאו שהריפוד משתלב ויזואלית עם הוילונות, שהצבעים שבחרתם תואמים את גווני הריהוט ובאופן כללי שהסלון משלים את שאר חלקי הבית באופן אסתטי ויפה.
 


לפרטים והזמנות: 03-6499-091