סלונים - מערכות ישיבה ורהיטים מעוצבים לבית

רהיטים

רהיטים

בחירה נכונה של רהיטים
הסוד לעיצוב הבית האידיאלי טמון בניצול נכון של חללי המבנה. ארגון מתאים של רהיטים וחפצים תוך שמירה על פרופורציות וקומפוזיציות נכונות, עושה את כל ההבדל. חשוב לבחור רהיטים שיתאימו לגודל החלל, הן מבחינת שטח והן מבחינת גובה, שהרי בחירת ארון מסיבי לדירה קטנטנה עלולה ליצור תחושת חנק ואילו רהיטים נמוכים בסלון ענק יוצרים אווירה קרירה ומנוכרת. מעבר לריהוט, ישנם מוצרים משלימים רבים התורמים לעיצוב הכולל כמו ריצוף ופרקט, תאורה ונברשות, וילונות, תמונות ועוד.
תוחלת החיים של רהיטים
בבואכם לקנות רהיטים, עליכם לחשוב על הפונקציונאליות שלהם, למה הם מיועדים? חשוב שהרהיט יהיה שימושי ויעיל ולא יתפוס מקום בבית לשווא. נקודה נוספת למחשבה היא אורך החיים הרצוי. האם מדובר בדירה זמנית או שמא בבית החלומות שתמיד רציתם וסוף סוף אתם מתחילים להרכיב? כיום ניתן למצוא פתרונות זולים, במיוחד אם מדובר בריהוט לדירת סטודנטים או זוגות צעירים. הריהוט אמנם לא יחזיק מעמד לדורות הבאים אך הוא בהחלט שימושי ונותן מענה הולם למסגרת תקציב קטנה. אם אתם רוצים להשקיע ברהיטים איכותיים, תמצאו את מבוקשכם בחנויות ריהוט רבות ברחבי הארץ ואם תעדיפו תוכלו גם לעצב רהיטים בהתאם לטעמכם האישי אצל נגר.
ריהוט לחדרי ילדים
כשמרהטים את חדרי הילדים תמיד רוצים ליצור חדר מהאגדות, חדר כיפי וצבעוני שהילד יאהב. עם זאת, חשוב לחשוב לטווח הארוך: דמויות מצוירות שהילד אוהב עכשיו לא בהכרח יתרמו לפופולאריות שלו בעוד כמה שנים. כלומר השאלה היא מהו אורך המחיה שאתם מקצים לחדר. אם אתם רוצים שהחדש ישמש את הילד גם כשיגדל, מומלץ לבחור רהיטים מודולאריים ולא מובנים, כך שבבוא העת ניתן יהיה לשנות את סידור הרהיטים בחדר וליצור מראה בוגר יותר. אפשר גם להוסיף לרהיטים מראה שובב מבלי לצבוע אותם במגוון צבעי הקשת על ידי הוספת ידיות צבעוניות ומקושטות למגירות הארון ושולחן הכתיבה, אותן אפשר להחליף בקלות כשרוצים. יותר מכל, הכי חשוב בחדרי ילדים לבחור רהיטים עמידים וידידותיים, שלא יהיו מסוכנים לילד אך שגם הילד לא יהיה מסוכן להם.
רהיטי גן
ברי המזל מביניכם, אשר בביתם מרפסת או גינה, יודעים היטב שכל עוד אין גשם, אירוח נעשה רק בחוץ. לכן חשוב להשקיע גם בריהוט החיצוני. גם כאן יש להתאים את הרכב הרהיטים לגודל הגינה. שיקול נוסף חשוב הוא תנאי מזג האוויר. מדינת ישראל ידועה באקלים שלה כך שיש לבחור חומרים העמידים בפני חום ולחות אך כמובן חובתכם להקפיד לשמור על הרהיטים בהתאם למאפייניהם, לכסות אותם כשאינם בשימוש וכדומה. קיים היצע מגוון מאוד של רהיטי גן בסגנונות ומחומרים שונים כמו עץ, מתכת, במבוק, קש ופלסטיק והבחירה תלויה בצרכיכם ובטעמכם האישי.
ריהוט מיד שנייה
רכישת הרהיטים לבית יכולה להתבצע מאותה החנות בפעם אחת, אך זה ממש לא חובה. ניתן להוסיף ולשנות רהיט אחד אחת למספר חודשים ובכך גם להקל על ההוצאות וגם להיות שלמים ובטוחים עם ההחלטה. באופן זה אפשר גם ללמוד מטעויות, מה מתאים יותר ומה פחות ולשמוע המלצות נוספות מאחרים. אפשרות נוספת שהולכת מאוד בזמן האחרון היא שחזור רהיטים ישנים. יש חנויות שעושות זאת עבורכם ומוכרות רהיטים מיוחדים מיד שנייה וניתן גם לעשות זאת באופן עצמאי עם רהיטים שקיבלתם בירושה מבני משפחה או חברים. בשורה התחתונה, חשוב שהתוצר הסופי, הלא הוא בית המגורים שלכם, יהיה אסתטי ומזמין וגם נוח וביתי כאחד.
 


לפרטים והזמנות: 03-6499-091